Вітаємо переможців таїландського боксу Муай Тай

30 гарнізонний будинок офіцерів вітає тренера Олега Глінського із перемогою вихованців у чемпіонаті України з таїландського боксу Муай Тай та щорічному Всеукраїнському турнірі «Майбутня зірка» з таїландського боксу серед дітей 2007-2010 років народження, що відбувся у місті Біла Церква.

Неймовірно раді, що в нас займаються такі талановиті спортсмени. Цього разу у ваговій категорії 22 кг срібним призером став Олександр Харахондя, у ваговій категорії 24 кг

став чемпіоном Даніїл Бондар, у ваговій категорії 28 кг маємо ще одного чемпіона — Даніїла Жерноклеєва та срібного призера Дениса Лисунця.

Серед дорослих у ваговій категорії 75 кг здобув бронзову нагороду Михайло Галієв.

Надзвичайно пишаємося нашим тренером таїландського боксу Муай Тай Олегом Глінським. А переможцям бажаємо здоров’я, наснаги та нових звершень.0d1a748bb4851c9be387dd6106a6b6b3_Mboks1boks2