«Блокпост пам’яті» Павло Нетьосов

До 30 гарнізонного будинку офіцерів сьогодні завітали Павло Нетьосов та Леонід Бондар зі своїм волонтерським проектом «Блокпост пам’яті», створений Міжнародною асоціацією дослідників фортифікації «Цитадель» за підтримки Управління цивільного військового співробітництва Міністерства оборони України, Національного військово-історичного музею України, Благодійного фонду «Стіна народної пам’яті».

Даний проект вже був представлений у Запоріжжі, Івано-Франківщині, Вінниччині, а тепер і бердичівські учні багатьох середньоосвітніх навчальних закладів протягом дня отримали зворушливий урок патріотичного виховання. В якості наочності були не тільки плакати та відео, які, в принципі, може використати будь-який вчитель на уроці, школярі мали можливість побачити справжні уламки, зібрані з поля бою, особисті речі героїв тощо. Виставка поділена на 2 частини: речі, взяті безпосередньо з поля бою, коли забиралися тіла загиблих, та речі, взяті у рідних тих героїв, які тепер живуть у пам’яті народу.

Павло Нетьосов та Леонід Бондар поставили перед собою не просте завдання, вони ідентифікують загиблих у боях, що проходять в зоні АТО, допомагають доставляти їхні тіла додому, підтримують сім’ї тих героїв, що відішли у вічність.

Були раді надати допомогу в проведенні даної виставки в наших гостинних стінах.IMG_7875 IMG_7901 LC_4GdeXVbg LPSSPGn3R2c -Nvo4TQKtbM ryoem3H_wBM sfU1n6Hg1kM