Майстер клас по розпису писанок у будинку офіцерів

За декілька днів до Великодня у 30-у гарнізонному Будинку офіцерів відбувся незвичайний захід – майстер-клас з виготовлення писанки від майстра художнього розпису Маргарити Баранової для дітей від шести до дванадцяти років.
Перед початком творчого дійства бібліотекар ГБО Зінаїда Олександрівна Шевельова розповіла про історію започаткування в християнській релігії традицій Великодня та окремо про чотири основних види розпису пасхальних яєць: крашанок, крапанок, дряпанок та писанок. Інструктор КПУ Марія Стародумова з поясненнями значень символів запропонувала дітям вибрати мотиви для своїх писанок. Вже у процесі роботи хлопчики й дівчатка знайомилися з технікою виготовлення писанок, одночасно пробуючи свої сили в ролі художників-новаторів.
Під час проведення майстер-класу атмосфера в робочому колективі виявилася настільки запальною, що навіть ті дівчата, які попервах презентували себе просто глядачами, не стримались і взяли до рук писачки.
Святкові писанки, зроблені рученятами дітей, були передані перед Великоднем воїнам 26 артилерійської бригади, які несуть службу в зоні бойових дій.

Олег КАЛАШНІКОВ
прес-служба 26 абр