Відкритий чемпіонат Бердичева з брейк-дансу «JuniorBattle 2017»

vyiTnQMuKyo TqIghi6-bto DSC_0678 DSC_0412 097l5dlRBE4 DSC_0231 DSC_0313 (1)Вже не перший рік в будинок офіцерів міста Бердичева з’їжджається молодь з різних куточків країни на відкритий чемпіонат Бердичева з брейк-дансу «JuniorBattle 2017», наповнюючи старовинні стінні з більш ніж 100-річною історією веселим гомоном та нестримною енергією.
2017 рік не став виключенням. 14 травня близько 50 учасників з різних міст України змагались за звання найкращого. Цей фестиваль вже вчетверте організовує школа танцю “Rocket Jump”, даруючи атмосферу домашнього свята всім гостям.
В атмосферу танцю можна було поринути задовго до початку фестивалю, адже учасники з нетерпінням чекали початку й почали наповнювати зал завчасно. Бібої та бігьол розігрівалися, виконуючи неймовірні для непідготованої людини трюки під запальну музику хіп-хопа та фанка. В цей час волонтери зі школи танцю “RocketJump” та бердичівської міськрайонної громадської організації «Добра справа» проводили реєстрацію учасників, записуючи подекуди дуже кумедні ніки (прізвиська) учасників та запрошували глядачів займати місця у залі.
Фестиваль відкрився з представлення суддів змагання, які як водиться, продемонстрували свій клас безпосередньо представленням свого суддівського танцювального виходу, який не міг не запалити гостей та учасників. А суддями цього року були: призер та учасник багатьох міжнародних фестивалів Владислав Bboy FanikГубрий (Київ) представник команд Reborn clan та Step by step, викладач танцювальної студії SOUL DANCE STUDIO та представник команди Raw Generation Дмитро Bboy Slam Негорілий (Вінниця), а також один з кращих вихованців школи “Rocket Jump” Богдан Bboy Lee Ващак (Бердичев).
Першою категорією були дорослі (віком від 16 років), які, за задумкою організаторів, мали показати приклад менш досвідченим учасникам змагань – як поводити себе на батлі. В запеклій боротьбі перше місце здобув представник Івано-Франківська Олексій Bboy Льоша Ліщинський.
В категорії “Діти” (учасники віком до 10 років) приймали участь 18 чоловік, найменшому з яких лише 5 років. Це саме та категорія, де батьки, тренери, а також дідусі з бабусями переживали більше ніж, власне, самі юні бібої. Діти просто танцювали в задоволення, демонструючи подекуди досить складні елементи для свого віку, що викликало оплески та захоплені вигуки у глядачів. Почесне третє місце в цій категорії посів представник Житомира Bboy Бондарь. А в фіналі зустрілися вихованці бердичівської школи “Rocket Jump” Нікіта Bboy Нікас Казюка та Павло Bboy Pashtet Іговін, який і здобув перемогу.
Самою запеклою боротьба вийшла в категорії “Підлітки” (учасники віком 10-16 років), де дівчата не поступались хлопцям, менш досвідченні перемагали тих, в кого вже десятки турнірів за плечима. Виконувались ті трюки, які до цього не вдавалися на тренуваннях, а судді призначали додаткові раунди, щоб точніше визначити переможця батлу. Після четвертого кола змагань визначились переможці: перше і друге місця посіли представники Вінниці Артем Bboy Lil Arti Соколов і Антон Bboy Антоха Заплитнюк. Третє ж місце посів представник Бердичева Ілля Bboy il Win Осадчук.
Останньою була категорія “2 на 2”. В даній категорії не було вікових обмежень. Таке рішення було прийнято з метою того, щоб молодші учасники могли позмагатися з старшими, та отримати певний досвід, який би їх надихав на подальші звершення у брейк-дансі. Перше місце в цій категорії таки здобули більш старші та досвідченні Денис The Vinnie Віннічук (Boomerang crew, Андрушівка/ Житомир, Varshalex crew) та ЮрійOptimist Беднарський (Varshalex crew, Житомир).
Усі учасники на згадку отримали грамоти за участь, а переможці цінні призи від магазину іграшок «Мауглі», магазину комп’ютерної техніки «Neon» та магазину «Бердичів Спорт».
Таким був цьогорічний відкритий чемпіонат Бердичева з брейк-дансу «JuniorBattle 2017». Вітаємо переможців! Дякуємо спонсорам! Пишаємося організаторами! Сподіваємось, що традиція проводити це веселе молодіжне свято буде щороку лиш набирати обертів і з роками досягне міжнародного значення!!!